Aplikacja mobilna

 

Aplikacja „KBR Wrocław” jest alternatywną metodą przeprowadzenia badań ankietowych zachowań komunikacyjnych mieszkańców Wrocławia i okolic. Efekty analizy danych zebranych przez aplikację mobilną posłużą w przyszłości m.in. do dostosowania funkcjonowania komunikacji zbiorowej oraz planowania inwestycji we Wrocławiu i aglomeracji zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Mieszkańców.

Aplikacja będzie rejestrować wszystkie podróże użytkownika w okresie działania aplikacji i nie będzie wymagała ingerencji użytkownika. Rejestracja podróży będzie odbywała się poprzez cykliczne zapisywanie danych lokalizacyjnych GPS użytkownika. Każdy użytkownik przed rozpoczęciem pracy aplikacji wyrazi zgodę na przetwarzanie danych, które zostaną zebrane w okresie działania aplikacji.

Osoby, które zainstalują i podadzą w aplikacji swój adres mailowy wezmą udział w konkursie, w którym można wygrać atrakcyjną nagrodę jaką jest hulajnoga elektryczna!

Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia mobilne wyposażone w system operacyjny Android i iOS i jest możliwa do pobrania w sklepie Google Play i App Store.

Badania są realizowane na zamówienie Gminy Wrocław przez Konsorcjum firm NBC Consultng Sp. z o.o. oraz LPW Sp. z o.o.