Trwają przygotowania do rozpoczęcia badań ankietowych w gospodarstwach domowych. Ankieterzy pojawią się u pierwszych respondentów już w środę 25 kwietnia br. i będą prowadzić swoje badania do 22 czerwca 2018 r. 

W trakcie badań ankieterzy odwiedzą losowo wybrane gospodarstwa domowe we Wrocławiu oraz w gminach sąsiednich. W rozmowie z członkami gospodarstw domowych będą pytać o motywacje i ilość codziennych podróży, długość i czas przemieszczania się w ciągu doby oraz o preferencje w wyborze środka transportu.

Badania ankietowe w gospodarstwach domowych będą realizowane od środy do piątku od godziny 17.00 do 20.00 oraz w soboty w godzinach od 12.00 do 20.00.

Badania będą przeprowadzane zgodnie z polskimi standardami jakości badań rynku i opinii społecznej w terenie określonymi w Programie Kontroli Jakości Pracy Ankieterów. Każdy ankieter posiadał będzie identyfikator oraz upoważnienie do realizacji badania. Państwa odpowiedzi będą chronione tajemnicą badawczą, osoby postronne nie będą miały wglądu w poszczególne kwestionariusze, a wszystkie pozyskane dane będą anonimowe. W razie wątpliwości tożsamość ankietera będzie można potwierdzić pod numerem tel. 536 000 437.

Zachęcamy do udziału w badaniach oraz prosimy o udzielenie rzetelnych odpowiedzi na zadane pytania zgodnie ze stanem faktycznym ponieważ efekt badań w dużej mierze zależy od Państwa zaangażowania.

Ponadto każda osoba, która weźmie udział w badaniach ankietowych w gospodarstwie domowym lub wypełni ankietę internetową lub pobierze i uruchomi aplikację mobilną „KBR 2018”, będzie brała udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody głównej jaką jest hulajnoga elektryczna!